Modüler Su Deposu

Modüler Su Deposu Nedir ?

İstenilen hacimlerde özel şekil verilen sac parçaların birbirlerine civatalarla monte edilmiş olduğu depo biçimidir.

Neden Modüler Su Depolarını tercih ederiz ?

Temiz, hijyenik, uzun ömürlüdür:

  • Bu depoların bütün parçaları hijyen koşullarına uygun olarak üretilmektedir.
  • Mantar, yosun, vs içermez.
  • Montaj sırasında zararlı kimyasallar açığa çıkarmaz ve asla doğayı kirletmez.

Modüler su deposuna sahip olmanın maliyeti yıldan yıla azalmaktadır:

Oldukça uzun ömürlü bir depo tipidir. İstenildiği takdirde parçalar birbirinden bağımsız olarak değiştirilebilir. Doğa kaynaklarını kullanmadan kolayca kurulabilir. Kaynak gerektirmez. İçerdiği sıvının özelliğine göre depolar farklı materyaller ile kaplanılabilir. İçerdiği sıvı ile asla tepkimeye girmez.

Farklı yerlerde farklı şekillerde kullanılabilir:

Kolayca monte edileblir ve hatta öncelikle demonte edilip farklı bir yere yeniden monte edilebilir ( Modüller depo parçaları halinde üretilen parçalar kolayca daha küçük parçalara dönüştürülebilir). Sızdırmazlığı sağlamak için sağlığa uygun özel EPDM contalar kullanılmaktadır. Favori yerlere, yüksek zeminlere, çerçevelere, kulelere ve binalara girişlerine kolayca monte edilir. Bina girişlerinden kolayca geçebilecek şekilde tasarlanmıştır. Talebinize göre 1250 litreden 300 bin litreye kadar üretim yapılmaktadır.

Paslanmaz Çelik Prizmatik Modüler Su Depoları:

AISI 304 Kalite paslanmaz çelik, dünyada en sık ve çok yönlü kullanılan paslanmaz çelik türüdür. %18 krom ve %8 nikel içeren bu malzeme, mükemmel şekillenebilme kabiliyetine ve korozyon dayanamına sahiptir. İhtiyacınıza göre AISI 316 kalite paslanmaz çelikten üretim yapılmaktadır.

Sıcak Daldırma Galvaniz Prizmatik Modüler Su Depoları:

Sıcak daldırma galvaniz ile kaplama yapmak bugüne kadar korozyona karşı kullanılan en uzun ömürlü koruma yöntemlerinden biridir. Sıcak daldırma galvaniz, metal yüzeyinde yüksek kalınlıkta ve homojen bir yüzey filmi oluşturuduğu için keskin köşeler, kesim yerleri, delik yüzeyleri ve boşluklar dahil olmak üzere tüm bölgelere nüfuz ederek malzemeye tam koruma sağlar.

SHD-01 SHD-02 SHD-03
Ürün Kodu